DPS
1 Comment

Victoria Canbranes – kandydatka z polskimi korzeniami do rady miasta dystryktu 33 w Nowym Jorku

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Cieszy to, że w społeczno – politycznym życiu nowojorskiej Polonii pojawiają się reprezentanci młodego pokolenia, którzy poprzez podkreślanie swojego pochodzenia, próbują odnowić ważną pozycję naszej narodowości w społeczności tego miasta. Victoria Canbranes urodziła się i wychowała na Greenpoincie w Nowym Jorku. Jej mama jest Polką, która dbała o to, by córka nie straciła kontaktu z polską kulturą i polskim językiem, ojciec jest Hiszpanem. Victoria uczęszczała do Polskiej Szkoły im. Cyryla i Metodego na Dupond St. Jej kandydatura jest dużą szansą dla Polonii by udowodnić, że potrafią wziąć sprawy w swoje ręce i pokazać polityczną siłę.
Zachęcamy do wsparcia Victorii w najbliższych wyborach!

Realizacja nagrania: Andrzej Cierkosz

One Response to Victoria Canbranes – kandydatka z polskimi korzeniami do rady miasta dystryktu 33 w Nowym Jorku

  1. andrzej
    andrzej October 31, 2017 at 2:24 am

    Polecam obejrzenie debaty którą można było obejrzeć dwa dni temu na żywo w internecie między Victorią Canbranes a obecnie piastującym pozycję na którą kandyduje Victoria Stephenem Levinem. Victoria wspaniale sobie poradziła i dostała bardzo dobre oceny za tą debatę.
    https://www.facebook.com/vcambranes/videos/1832090466818242/?pnref=lhc.friends

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *