DPS
No Comments

„Jak wspomóc dziecko w drodze na studia w USA” – wykład w Fundacji Kulturalnej w Clark NJ

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

 

Polska Fundacja Kulturalna w Clark NJ zaprasza w piątek, 19 stycznia o godz. 19.00 na wykład adresowany do rodziców i licealistów pt. „Jak wspomóc dziecko w drodze na studia w USA” oraz  „Finansowanie studiów i pomoc finansowa”.

Na wykładzie omawiana będzie struktura systemu wyższej edukacji w USA; proces składania podań na studia; pomoc w przygotowaniu dziecka do startu na wyższą uczelnię; podania na elitarne uczelnie oraz koszt studiów, system pomocy finansowej dla studentów, wyliczanie oczekiwanego wkładu rodzinnego i  stypendia polonijne.

Przedstawione informacje są szczególnie ważne dla rodziców uczniów klas 9,10 i 11-tych, ponieważ umożliwiają odpowiednie dobranie zajęć dodatkowych w celu zwiększenia szans uczniów na dostanie się na elitarne uczelnie.

WSTĘP WOLNY

Polish Cultural Foundation
177 Broadway ▪ Clark ▪ New Jersey 07066 ▪ USA​
www.pcfnj.orgpcf@pcfnj.org ▪ tel: 732-382-7197

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *