DPS
No Comments

Międzynarodowa Akademia Kultury, Sztuki, Nauki i Technologii

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

 

Polsko-Słowiańska Federalna Unia Kredytowa wspólnie z Nowodworski Foundation zaprasza do wzięcia udziału we wspólnej akcji charytatywnej. Celem kampanii jest pozyskanie funduszy na utworzenie Liceum z nauką języka polskiego, polskiej historii i kultury. Fundacja założyła konto w naszej Unii Kredytowej, gdzie można wpłacać donacje. Jesteśmy przekonani, że Twoja hojność przyspieszy jego otwarcie.

Liceum będzie zlokalizowane na obrzeżach Nowego Jorku, zapewniając łatwy dostęp do najlepszych atrakcji kulturalnych i naukowych jakie NYC może zaoferować. Liceum zapewni edukację publiczną w kameralnej skali małej szkoły. Międzynarodowa wymiana młodzieży z Polską oraz innymi krajami zapewni dobrą bazę do nauki języków obcych i poznania świata.

Cele szkoły:

    • Akceptacja na uniwersytet i uzyskanie wymarzonej pracy
    • Program wyspecjalizowany w cyberbezpieczeństwie, bio-technologii i programowaniu
    • Kursy dające kredyty uniwersyteckie
    • Zajęcia z muzyki, sztuki i kultury
    • Poznawanie uniwersalnej filozofii humanistycznej

CAST = Edukacja drogą do sukcesu i wymarzonego zawodu

Więcej informacji na stronie sitenf.org/cast-school/

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *