DPS

AKCJA “Z AMERYKI DO AFRYKI”- wywiad z koordynatorką akcji Jagodą Sasak. 2 grudnia 2010 r.

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Akcja “Z Ameryki do Afryki”- wywiad Wojtka Maślanki z Polskiego Radia WKRL Nowy Jork 910 AM z koordynatorką akcji, Jagodą Sasak z Fundacji Belvedere Charity, organizującej pomoc dla polskiej misji w Mpanshya w Zambii, nagrany 2 grudnia 2010 r.

Organizatorzy akcji wierza, że dzięki Państwa pomocy uda się zgromadzić tak nowe, jak i używane rzeczy, które jeszcze w grudniu zostaną wysłane do Mpanshya. Proszą również o datki pieniężne, które pozwolą na opłacenie przesyłki darów.

Posłuchaj audycji:
[gplayer href=”http://www.dobrapolskaszkola.com/Z Ameryki do Afryki-Jagoda Sasak 12_02_10.mp3″][/gplayer]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *