DPS
No Comments

Błażej Sendzielski: “Codzienna Kawa – Daily Coffee”. 13 czerwca- 11 lipca

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

coffe - 2016

Projekt “Daily Coffe” jest osobistym doświadczeniem dwóch osób, które łączy nie tylko kawa. Pomysł na powstanie projektu zrodził się z czasem. Codziennie rano partnerka fotografa śpieszy się do pracy i zostawia w kubku niedokończoną kawę. Przez 7 dni fotograf uwieczniał powierzchnie  kawy, na której “wywoływały” się rozmaite wzory. Za każdym razem inne.

Projekt jest wielowymiarowy. Odwołuje się do szczególnej, bliskiej relacji dwojga ludzi, którzy dzielą ze sobą czas i przestrzeń. Odwołuje się do ciagłego pośpiechu i braku czasu, a z drugiej strony cierpliwości i czekania. Jest też odwołaniem do początków fotografii, kiedy obraz na szklanej płytce powstawał przez kilka godzin. – BS

Błażej Sendzielski:  “Codzienna Kawa – Daily Coffee”

13 czerwca- 11 lipca 2016

Błażej Sendzielski

Błażej Sendzielski

Błażej Sendzielski, fotograf, fotoreporter. Przez ostatnie lata pracował m.in. dla agencji fotograficznych (SLOW, National Geographic Traveller, Forbes). Współpracuje z firmami i organizacjami pozarządowymi. Zajmuje się też fotografią ślubną i kulinarną.

STARBUCKS

910 Manhattan Ave., Brooklyn, NY

T.718.609.0467

Janusz Skowron- kurator wystawy

 

 

Multi Ethnic People's Hands Raised with Speech Bubble

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *