DPS

“Cała Polonia czyta Dzieciom” w przy parafii Św. Jana Pawła II w Perth Amboy w NJ

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Startują jesienne spotkania z cyklu Cała Polonia Czyta Dzieciom! We wtorek, 14 października o godz. 18:15 spotykamy się w Perth Amboy w NJ! Impreza będzie zorganizowana przez parafię Św. Jana Pawła II (kościół p/w św. Szczepana), fundację Polonia for Kids oraz nasz portal! W programie jak zwykle – prezentacja “Czytajmy dzieciom przez 20 minut dziennie – codziennie!”, konkursy z nagrodami i głośne czytanie dzieciom przez dorosłych (do ogłoszenia w późniejszym terminie). Akcję wspiera sponsor naszych akcji czytelniczych i językowych – The Platta Law Firm!

plakat-perthAmboy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *