DPS
No Comments

Co sie dzieje w mojej głowie?

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

91yOmqAgknL

Co się dzieje w mojej głowie?

 
Autor: Robert Winston
Tłumaczenie: Michał Madaliński
 
Wydawnictwo: G+J RBA (2013)
Oprawa: miękka
Stron: 96
 
Cena: 17 $
Koszt przesyłki: 3$ (na terenie USA), 6$ (poza USA)

 

Ksiegarnia online

 
Co mnie rozśmiesza? Skąd rodzice wiedzą, o czym myślę? Dlaczego mam dziwne lub straszne sny? Wybierz się z Robertem Winstonem na wyprawę po umyśle, zwiedź z nim najcudowniejszy i najbardziej złożony narząd ludzkiego ciała. Poznaj jego misterną anatomię i dowiedz się, skąd się biorą twoje emocje, zachowania, wspomnienia i osobowość. Od zmysłu smaku do zjawiska telepatii – przekonasz się, w jak fascynujący sposób twój mózg decyduje o tym, co robisz i kim jesteś.
 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *