DPS

Coffee & Tea Festival NYC 2013. 23-24 marca.

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

slide05

Ponad 60 wystawców zaprezentuje najbardziej wyszukane rodzaje kaw i herbat oraz nowości w tej branży na popularnym Festiwalu Kawy i Herbaty, w dniach 23 i 24 marca, na Manhattanie, przy 69th Regiment Armory. Uczestnicy festiwalu będą mieli okazję spróbowania każdej z prezentowanych kaw i herbat, otrzymania próbek z nowymi ich rodzajami, jak również będą mogli wziąć udział w seminariach prowadzonych w trakcie festiwalu. Coffee & Tea Festival NYC cieszy się wśród nowojorczyków ogromnym zainteresowaniem, w ubiegłym roku bilety na festiwal zostały całkowicie wyprzedane jeszcze przed jego rozpoczęciem, a odwiedziło go ponad 5 000 osób.

Termin: 23-24 marca, godz. 11 am – 5 pm

Bilety: 20$ (na jeden dzien), 30$ (w przypadku uczestnictwa w obu dniach)

Do kupienia online www.coffeeandteafestival.com/nyc/tickets.html
lub przy wejściu – organizatorzy zastrzegają sobie jednak, że w przypadku wykupienia biletów online, nie będą one sprzedawane w dniu festwiwalu przy wejściu.

Miejsce:
69th Regiment Armory
(68 Lexington Avenue, between 25th and 26th streets)
Nowy Jork

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *