DPS

“Fundraising w California Pizza & Kitchen” – akcja Fundacji Noble Planners

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Noble Planners

Fundacja Noble Planners zaprasza w dniach 22 i 23 czerwca (sobota i niedziela) na akcję “Fundraising
w California Pizza & Kitchen” na Glendale w Atlas Park. Akcja ma na celu pozyskanie funduszy na remont
i urządzenie siedziby fundacji. Każdy, kto pójdzie w tych dniach do restauracji California Pizza & Kitchen i powoła się na fundację Noble Planners (najlepiej mieć ze sobą broszurkę fundacji), wspiera jednocześnie akcję, gdyż 20% z rachunku powędruje na konto organizacji.

Ponadto, wszelkie przedszkola lub klasy z różnych szkół, np. polonijnych, które chcą wziąć udział w akcji, mogą przystąpić do rywalizacji pomiędzy sobą. Idea jest prosta: do 20-go czerwca należy zgłosić nazwę placówki do fundacji na email: info@NoblePlanners.org , z nagłówkiem: Fundraising w California Pizza & Kitchen i podać nazwę oraz numer kontaktowy z osobą odpowiedzialną za akcję.

W dniach akcji, w momencie zamawiania należy zaznaczyć, że wspieramy akcję na fundację Noble Planners oraz podać miejsce z którego zamawiamy (np. z określonego przedszkola, klasy, poprzednio zgłoszonej
w Fundacji Noble Planners do 20-go czerwca). Każdy rachunek nie tylko będzie wspierał akcję, ale będzie również dodany do ogólnej sumy konkurującej placówki. Przedszkole, klasa lub inna zgłoszona uprzednio placówka, które zbierze największą kwotę, wygrywa pizza party w tejże restauracji (do 30 dzieci oraz do 4 opiekunów dorosłych). Dzieci nie tylko będą wówczas mogły razem spędzić czas, ale również podpatrzeć tajniki robienia pizzy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *