DPS
No Comments

Janusz Skowron zaprasza: “Pink Series” – wystawa malarstwa Michelle Selwa. 18 lipca – 29 sierpnia

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

1. selfportraitJanusz Skowron zaprasza na wystawę malarstwa Michelle Selwa pt. “Pink Series”, która odbędzie w Starbucksie na Greenpoincie w dniach 18 lipca – 29 sierpnia.

Michelle Selwa urodziła się w 1994 r. w Nowym Jorku. Mieszka na Staten Island. Studiowała sztukę w Brooklyn College i Yale University School of Art. Na obrazach wystawionych w kawiarni młoda artystka utrwaliła ulotne chwile ze swojego życia, swoją delikatną osobowość i uczucia przetwarzając stare fotografie oraz filmy w malarską, ekspresyjną i atrakcyjną formę.

Website: michelleselwa.com

 

STARBUCKS, 910 Manhattan Ave.,
Brooklyn, NY
Tel.718.609.0467

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *