DPS

“Jeszcze tego nie czytaliście? Nie traćcie czasu!” – Wiktoria Mahoney, lat 10

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Recenzje WM

Niedawno przeczytałam dwie bardzo interesujące książki z serii „Kroniki Archeo”, które napisała Agnieszka Stelmaszyk. Bardzo mi się podobały. Warto je przeczytać. Są o piątce dzieci – dzieci archeologów. W obu ukryty jest skarb, niebezpieczeństwa i przygoda.

1. Tajemnica klejnotu Nefertiti

Gdy Cressida Finch znajduje tajemniczy ostrakon, wyrusza w podróż do Egiptu. Poznaje tam piątkę dzieci i razem ruszają na poszukiwania wielkiego skarbu!

2. Skarb Atlantów

Kiedy Bartek znajduje starożytną gemmę widzi, że przez przypadek trafił na trop skarbu Atlantów i na trop przygody! Dlatego wyrusza w podróż na wyspę Santorini, do domu Dedala i w końcu do pieczary Tyfona, by odnaleźć skarb. Czy zdoła go znaleźć?

Przeczytajcie te książki, a wszystkiego dowiecie się sami!

Wiktoria Mahoney

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *