DPS
No Comments

“Kolumb był Polakiem a nie Włochem” – wykład prof. Manuela Rosy. 9 października

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page
manuel_rosa

Manuel Rosa

9 października, o godz. 6:30 pm w redakcji Nowego Dziennika w Garfield odbędzie się wykład profesora Manuela Rosy pt. “Kolumb był Polakiem a nie Włochem”.  Coraz więcej dokumentów sugeruje, że odkrywcą ameryki był potomek polskiego króla Władysława Warneńczyka.  Manuel Rosa, który od ponad 20. lat prowadzi badania nad pochodzeniem Krzysztofa Kolumba, przedstawi nowe odkrycia w tym fascynującym śledztwie.

Przy wejściu sugerowana donacja na pokrycie kosztów wykładu.

9 październik, 6:30pm
70 Outwater Lane 94 piętro)
Redakcja Nowego Dziennika

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *