Danuta Świątek
No Comments

Konkurs fotograficzny – “Polska w obiektywie polonijnego dziecka 2017”

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

 

Forum Polskich Szkół w Holandii zaprasza dzieci do konkursu fotograficznego  “Polska w obiektywie polonijnego dziecka 2017”. Jaka jest Polska w Waszych oczach? Co Wam się wydaje najbardziej interesujące, wyjątkowe, piękne, warte pokazania całemu światu? 

Każde polonijne dziecko w wieku 4-18 lat mieszkające poza Polską może wysłać maksymalnie trzy zdjęcia wykonane samodzielnie w czasie wakacyjnego pobytu w Polsce.

“Konkurs fotograficzny to już czwarta edycja, ale dopiero druga międzynarodowa” – mówi Agnieszka Lonska, przewodnicząca i sekretarz zarządu Forum Polskich Szkół w Holandii. – “Rok temu wzięły w nim udział dzieci z 12 krajów, w tym jedno dziecko z USA. Konkurs rośnie z roku na rok. Planujemy wystawę prac konkursowych w Holandii, może też w Polsce. Wydamy na pewno znowu kartkę z TOP 10 najlepszych zdjęć. Planujemy także kalendarz lub album z najładniejszymi zdjęciami. Generalnie, głównym celem konkursu jest opórcz pokazania pięknej Polski, promocja szkół polonijnych na całym świecie.”

Organizatorzy czekają na Wasze zdjęcia do 15 września 2017 przesłane za pomocą formularza dostępnego od sierpnia na naszej stronie lub mailowo na adres:  konkursfotograficznyfpsn@gmail.com

Jurorzy wybiorą 10 najciekawszych zdjęć, autorów, którzy zostaną  nagrodzeni. Wystawa prac konkursowych będzie miała miejsce w Holandii. Wszystkie zdjęcia konkursowe zostaną opublikowane na stronach organizatorów, a wybrane zdjęcia na stronach partnerów konkursu. TOP 10 zdjęć zostanie opublikowane w postaci kalendarza.

Forum Polskich Szkół w Holandii jest stowarzyszeniem non-profit działającym w Holandii. Jest organizacją dachową zrzeszającą wszystkie szkoły społeczne z terenu Holandii.

Szczegóły konkursu w regulaminie na stronie organizatora: www.fpsn.nl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *