DPS

Książka pod choinkę – konkurs

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Z okazji zbliżającego się Nowego Roku mamy do rozdania 4 egzemplarze książki Kariny Bonowicz “Pierwsze koty robaczywki”. Otrzymają je 4 osoby, które jako pierwsze napiszą o swoim najbardziej zapamiętanym noworocznym wydarzeniu i prześlą tekst na adres mailowy: karinabonowicz@dobrapolskaszkola.com, wpisując w temacie maila “Książka pod choinkę”. Zapraszamy do zabawy!

Pierwsze.koty_.robaczywki“Pierwsze koty robaczywki” to powieść dla tych, którzy podczas czytania lubią śmiać się na głos. W sposób swobodny, niczym nieskrępowany. A tutaj naprawdę jest z czego. Karina Bonowicz, po mistrzowsku operując słowem, jak przystało na absolwentkę polonistyki, niezwykle zabawnie pisze o codzienności młodej kobiety, która po ukończeniu studiów doświadcza absurdów polskiej rzeczywistości i z pompą wkracza w dorosłość. Ida Werner jest nieco dziwna i ma specyficzne poczucie humoru. Właśnie skończyła studia polonistyczne i czuje się trochę tak, jakby urwała się z choinki.
Więcej: http://www.dobrapolskaszkola.com/2013/02/26/polecamy-pierwsze-koty-robaczywki-kariny-bonowicz/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *