DPS

Miesięcznik “Charaktery” dostępny na tabletach!

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Tablet_Charaktery

Już od najbliższego, majowego numeru, miesięcznik „Charaktery” – jedyny w Polsce magazyn psychologiczny będzie również dostępny na tabletach. Będzie go można kupić w sklepach App Store i Google Play.
Jest to z pewnością ogromne ułatwienie dla czytelników pisma mieszkających poza granicami Polski.

W wydaniach specjalnie zaprojektowanych i przygotowanych na tablety znajdą się wszystkie działy „Charakterów” – „Temat”, „Psychologia dla ciebie”, „Psychologia w działaniu”, „Psychologia dziś” oraz „i na dodatek”. Niektóre teksty zostaną jednak wzbogacone o dodatkowe informacje, ciekawe linki, komentarze itp.
Co więcej, wybrane artykuły będą dostępne również w wersji audio. Czytelnicy co miesiąc będą mogli m.in. posłuchać Jowity Dziedzic Golec (RMF Classic), rekomendującej najnowsze wydarzenia muzyczne, czy Aloszy Awdiejewa, czytającego swój felieton.

W każdym wydaniu tabletowym znajdzie się również kilka tekstów ekstra, ekskluzywnych, dostępnych tylko na tablecie, w tym dział „Wszystko o emigracji: Ci odlatują, ci wracają”, przygotowany z myślą o czytelnikach pisma mieszkających poza granicami kraju.

Cena wydania tabletowego wynosić będzie 2,69 euro (App Store) lub 11 zł (Google Play), prenumerata roczna, obejmująca 12 wydań, kosztować będzie 26,99 euro (tylko App Store). Pierwsze wydanie każdy nowy prenumerator otrzyma gratis, a wydanie styczniowe będzie możliwe do bezpłatnego pobrania przez wszystkich zainteresowanych.

Wydania tabletowe „Charakterów” przygotowane jest w systemie Adobe Digital Publishing Suite przy współpracy z warszawską firmą Optizen Labs.

„Charaktery” dostępne są także w formie tzw. e-wydań w systemach e-kiosk.pl, egazety.pl i nexto.pl.

Inf. pras.

massage_therapist copy1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *