DPS

Monika Brodka na CMJ Music Marathon w Nowym Jorku – wywiad

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Wywiad z Moniką Brodką, która zagrała 17 października 2012 na Manhattanie w muzycznym projekcie “Don’t Panic We Are From Poland”, odbywającym się w ramach CMJ Music Marathon w Nowym Jorku.

Głównym celem festiwalu jest prezentacja i poszukiwanie młodych wykonawców, którzy mogą w przyszłości zostać wylansowani na światowe gwiazdy. To właśnie na tym festiwalu została wylansowana Lady Gaga, Jason Mraz czy też kanadyjski zespół Arcade Fire.

Obok Moniki Brodki swój repertuar zaprezentował trójmiejski zespół Loco Star. Muzycy z Polski zaprezentowali sie się na tym festiwalu pierwszy raz w jego historii.


One Response to Monika Brodka na CMJ Music Marathon w Nowym Jorku – wywiad

  1. Tomek Moczerniuk March 8, 2013 at 6:12 pm

    Ciekawy wywiad i materiał. Ale Moniko ze wspaniałym głosem i śliczną buzią – cożeś Ty na siebie nałożyła? Zakosiłaś sukienkę z garderoby Króla Lwa? Kiedyś Kazik śpiewał: na głowie kraśny ma wianek… Już wiem o kim jest ta piosenka!

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *