DPS

“NAJWAŻNIEJSZE, BY SZKOŁA BYŁA ŻYWA” – wywiad z Małgorzatą Kamińską, założycielką i dyrektorką Polskiej Szkoły Dokształcającej im. Jana Twardowskiego na Brooklynie, NY. 12 maja, 2010 r.

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Najważniejsze, by szkoła była żywa” – czyli o założeniu polskiej szkoły na Brooklynie, atrakcyjnych metodach nauczania oraz o szacunku dla ucznia – wywiad z Małgorzatą Kamińską, założycielką i dyrektorką Polskiej Szkoły Dokształcającej im. Jana Twardowskiego na Brooklynie w audycji Danusi Świątek “Polonijna mama”.

Posłuchaj wywiadu.

[gplayer href=”http://www.dobrapolskaszkola.com/files/M.Kaminska.mp3″][/gplayer]

One Response to “NAJWAŻNIEJSZE, BY SZKOŁA BYŁA ŻYWA” – wywiad z Małgorzatą Kamińską, założycielką i dyrektorką Polskiej Szkoły Dokształcającej im. Jana Twardowskiego na Brooklynie, NY. 12 maja, 2010 r.

  1. BlolfblillDub June 5, 2011 at 8:32 pm

    дзякуй за цікавы блог

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *