Korzystanie z portalu

Wydawcą portalu www.DobraPolskaSzkola.com (zwanego dalej “Portalem”) jest firma Dobra Polska Szkola (zwana dalej “Firmą”, z siedzibą w Nowym Jorku, USA.

Korzystanie z Portalu i odwiedzanie poszczególnych stron jest jednoznaczne z zaakceptowaniem warunków opisanych
w dokumencie „Korzystanie z portalu”:

1. Korzystanie z Portalu jest bezpłatne.
2. Wszelkie prawa do Portalu i wszystkich jego elementów są zastrzeżone, chyba że wyraźnie zaznaczono inny stan rzeczy.
3. Zabronione jest kopiowanie, modyfikacja i dalsze rozpowszechnianie materiałów zawartych na Portalu bez pisemnej zgody prowadzących portal.
4. Firma dokłada wszelkich starań, by dane i informacje publikowane na Portalu były aktualne i zgodne ze stanem faktycznym, nie ponosi jednak odpowiedzialności za aktualność, dokładność i kompletność publikowanych materiałów. Firma zastrzega sobie prawo do zmiany informacji zawartych na Portalu w dowolnej chwili, bez obowiązku informowania o tym użytkowników.
5. Firma nie ponosi odpowiedzialności za konsekwencje wynikające z użytkowania i wykorzystania informacji publikowanych na Portalu. Odpowiedzialność ta spoczywa na użytkowniku Portalu.
6. Firma nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane na stronach podmiotów połączonych z Portalem linkami, dokładamy jednak wszelkich starań, by były to treści najwyższej jakości i tworzone z poszanowaniem zasad.
7. Firma nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane przez użytkowników w formie komentarzy pod artykułami, dokładamy jednak wszelkich starań, by nie zawierały one treści niezgodnych z prawem i ogólnie przyjętymi zasadami. Firma zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy.
8. Firma nie ponosi odpowiedzialności za konsekwencje wynikające z użytkowania produktów i usług reklamowanych na Portalu.
9. Niektóre czynności wykonywane na stronie wymagają rejestracji, co wiąże się z podaniem danych osobowych i teleadresowych.
10. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt: dobrapolskaszkola@interia.pl

Copyright


Copyrights© 2010 Dobra Polska Szkola. All rights reserved.

Kopiowanie, przetwarzanie, publikowanie i wykorzystywanie w jakikolwiek inny sposób wszelkich materiałów zawartych na portalu bez zgody właściciela portalu i autora jest zabronione (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt: dobrapolskaszkola@interia.pl