Reklama

Serdecznie zapraszamy do korzystania i promowania swojego sklepu, usługi czy strony internetowej!

www.DobraPolskaSzkola.com jest portalem skierowanym do polskich rodzin mieszkających w Stanach Zjednoczonych. Największa grupa wśród naszych czytelników to Polacy zamieszkujący stany Nowy Jork, New Jersey, Connecticut oraz Illinois.

Jeśli popierasz dobrą polską szkołę w Ameryce dla swoich i innych dzieci, zareklamuj się na naszej stronie!
To portal, który działa na rzecz rozwoju edukacji polskich dzieci. Portal również informuje na temat dobrych szkół amerykańskich. Inwestując w reklamę u nas, inwestujesz w dzieci.

Odwiedza nas ponad 40 000 polonijnych rodziców miesięcznie i liczba ta ciągle rośnie!

Profil naszych czytelników:
Wiek: 23-59lat,
Płeć: kobiety (71%), mężczyzni (29%)
Wykształcenie: średnie i wyższe
Wielkość miejscowości: miasta ponad 1 mln (43%), powyżej 500 tys. (31%), miasta poniżej 500 tys. (26%).
Częstotliwość korzystania z internetu: codziennie (79%)

MOŻLIWOŚCI REKLAMOWE:

Button: 150 x 150 px

Box reklamowy: 295 x 80 px

Baner: 295 (szer.) x 300 px

Baner: 490 (szer.) x 80 px

Reklamy w formacie jpg. gif. lub flash.
Uwaga: Możesz zlecić nam zaprojektowanie Twojej reklamy.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Informacja prasowa lub artykuł dostarczony przez klienta. Może zawierać informacje promocyjne danej firmy lub marki. Treść artykułu jest uzgodniona z redakcją.

PATRONAT NAD WYBRANĄ KATEGORIĄ PORTALU
Jeśli jesteś zainteresowany (czasowym lub stałym) patronatem nad jednym z serwisów portalu i tam mieć swoją reklamę – podaj nazwę wybranego serwisu. Twoja reklama będzie publikowana pod każdym artykułem ukazującym się w tej kategorii.

PATRONAT NAD WYBRANĄ AKCJĄ ORGANIZOWANĄ PRZEZ NASZ PORTAL
Istnieje możliwość patronatu (czasowego lub stałego) nad jednym z projektów prowadzonych przez nasz portal m.in. “W naszym domu mówimy po polsku!”, “Cała Polonia czyta Dzieciom”, “Polskie Książki do Bibliotek Polonijnych Szkół”, “Pluszakowy Most”, “Warsztaty Dziennikarskie w Polonijnych Szkołach”. Będąc Patronem wybranego projektu, wspierasz nasze działania dla polonijnych uczniów, szkół i rodzin. Informacja o Twojej firmie jako Patronie akcji będzie publikowana w informacjach prasowych przesyłanych do mediów prasowych, internetowych, radia i telewizji.

PROMOCJA POPRZEZ NIESTANDARDOWE DZIAŁANIA MARKETINGOWE

Organizujemy warsztaty, akcje społeczne, konkursy oraz inne formy angażowania polonijnych uczniów, rodziców i nauczycieli. Sponsorując je, mają Państwo doskonałą okazję do zaprezentowania swojej firmy i usług, jednocześnie wspierając nasze działania na rzecz polonijnych dzieci.

Jeśli interesuje Cię reklama na portalu www.dobrapolskaszkola.com napisz na adres:

redakcja@dobrapolskaszkola.com

www.DobraPolskaSzkola.com is a website read by the Polish families across the US, especially in the tristate area. The age of our readers is from 25-55 years old.

The group is educated, well adjusted to the new country but also focused on keeping its Polish roots.
The readers have children going to elementary, middle and high schools.

Average numbers of vistitors on our website is over 30,000 monthly and quickly grows.

Our ad prices are affordable and done in both languages: Polish and English.
Banners and sponsored articles are also available.