Współpraca

Portal www.DobraPolskaSzkola.com jest otwarty na współpracę z osobami chcącymi pisać teksty i przygotowywać inne materiały poświęcone: życiu polskich rodzin poza granicami kraju, tematyce wychowywania młodych pokoleń Polaków urodzonych w różnych krajach, ich edukacji, wydarzeń kulturalnych wartych nagłośnienia, prezentacji ciekawych osób – ambasadorów polskości w swoich lokalnych środowskach i wielu innych, o których Państwa zdaniem, warto mówić.

Szukamy osób dynamicznych, entuzjastycznych, zainteresowanych wielokulturowością, tradycjami różnych krajów, osób ciekawych świata i dobrych obserwatorów, swobodnie władających językiem pisanym i zaprzyjaźnionych z Internetem.

Jeśli chcieliby Państwo spróbować swoich sił, prosimy o kontakt mailowy: redakcja@dobrapolskaszkola.com

Z przyjemnością podejmiemy współpracę z firmami i instytucjami działającymi w obszarze edukacji, kultury, życia Polaków w różnych krajach świata.

Nasza redakcja poszukuje również kontaktów z Domami Dziecka, Ośrodkami Społecznymi, Placówkami Opiekuńczymi, które byłyby zainteresowane otrzymywaniem zabawek, pluszaków i bajek w języku angielskim zbieranych w corocznej akcji naszego portalu “Pluszakowy Most”. Adresy placówek i kontakty należy przesyłać na adres: redakcja@dobrapolskaszkola.com

Zapraszamy do współpracy!