DPS
No Comments

Obchody 1050. Rocznicy Chrztu Polski oraz w hołdzie Św. Janowi Pawłowi II w Glen Cove

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

A3 Pion

 

Kongres Polonii Amerykańskiej, wydział Long Island  oraz Polonia of Long Island zaprasza 22 października 2016 roku o  godz.18:00 na uroczystość poświęconą obchodom 1050. Rocznicy Chrztu Polski oraz w hołdzie Świętemu Papieżowi Janowi Pawłowi II.

Podczas uroczystości wystąpi zespół Nos Te Domine,  zostaną również zaprezentowane wystawy artystyczne: „Polish Facts”, „Samarytanie z Markowej” oraz “Jan Paweł II – Polak wczech czasów”. W programie artystycznym wystąpią dzieci oraz młodzież ze szkół polonijnych. W trakcie wydarzenia poczęstunek: kawa, ciasto i “papieskie kremówki”.

Wydarzenie zostało objęte Patronatem honorowym Konsulatu Generalnego RP w Nowym Jorku

 

Polski Dom Narodowy w Glen Cove
10 Hendrick Ave.
Glen Cove, NY

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *