DPS

OCZAMI MAMY: “Trojaczki błagają o pomoc”

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Dostałam e-maila, który mnie bardzo poruszył. Cytuję fragment:

„… Ja nie tylko proszę ale BŁAGAM o pomoc dla trójki cudownych dzieciaczków i ich matki, które urodziły się 1 kwietnia 2011 w New Jersey. Kacper, Karol i Natalia miały być spełnieniem marzeń i początkiem nowego, cudownego życia, o którym marzy każda rodzina. Ale los dla Dorotki i Adama Zakrzewskich przygotował inne tory i w momencie, kiedy wszystko miało się zacząć, wszystko się skończyło…los zabrał Adama kiedy trojaczki miały 17 dni.

Adam i Dorota byli małżeństwem 10 lat i bardzo chcieli mieć dzieci, i dopiero 4 in vitro spełniło ich marzenia. Dorotka zaszła w ciążę i okazało się, że będą TROJACZKI, radości nie było końca. Wszystko układało się bardzo dobrze, wydawało się, że nic więcej im nie potrzeba, i że są niesamowitymi szczęściarzami. Ale życie bywa przekorne i nigdy nie wiesz co będzie jutro… tak było w ich przypadku. Ciąża Dorotki. Baby Shower, wszystko było SUPER aż do dnia kiedy przyszły na świat 2 miesiące wcześniej Kacper, Karol i Natalia. Myśl jak temu podołać przerosła Adama, a sytuacja na rynku pracy wcale nie pomogła tylko jeszcze bardziej pogłębiła jego troskę o swoją rodzinę.

Kacper, Karol i Natalie urodziły się zdrowe i śliczne, ale mając zaledwie 17 dni straciły ojca…Dzieciaczki są jeszcze w szpitalu, a Dorotka, która jest moją szwagierką, nie wie jak zacząć nowe życie bez Adama. Życie jej stanęło w miejscu i boi się zrobić następny krok. Wie, że musi być silna dla dzieci… Dorotka wie, że bez pomocy nas wszystkich nie da sobie rady dlatego BŁAGAM i PROSZĘ o jakąkolwiek pomoc dla niej…”

Alicja Zakrzewski

Podaję adres mamy trojaczków:
Dorota Zakrzewski
3 Tartan Ct.
Lawrenceville, NJ 08648

Nie komentuję listu. Sam mówi za siebie. Rozmawiałam telefonicznie z panią Alicją, szwagierką pani Doroty.
Zmartwiona, ale bardzo dzielna. Liczy na pomoc innych matek i ojców. Może liczyć na moją. Kto się przyłączy?

Danuta Świątek

2 Responses to OCZAMI MAMY: “Trojaczki błagają o pomoc”

  1. Nowak Barbara May 22, 2011 at 9:29 pm

    Wysylam czek na Dorote. Dzisiaj modlilam sie za nia i jej dzieci. Zycze duzo szczescia i ciepla od wielu ludzi ktorzy zapewne jej pomoga.

    Reply
  2. Justyna July 12, 2011 at 7:54 pm

    Dzien dobry ja tez jestem mama trojaczkow.Moje dziewczynki maja juz dwa latka.Bardzo bym chciala pomoc bo wiem jak ciezko musi byc Pnia Dorocie.Mam wiele rzeczy tylko musze wiedziec czego potrzebuja maluszki prosze dac mi znac.

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *