DPS
No Comments

Baseny w Nowym Jorku cd.

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Douglass and DeGraw Pool
230 Douglas Street
Brooklyn, NY 11217

Douglass and DeGraw Pool

Mały basen, jest w nim dosyć tłoczno, przyciąga mnóstwo dzieci z okolicznych osiedli. Otwarty codziennie od 11am – 3pm, 4pm – 7pm. Nie można przynosić żywności, elektronicznych gadżetów (iPod, Kindle, laptop) oraz gazet.

The Floating Pool
Barretto Point Park,
przy Tiffany Street i Viele Avenue, Bronx (niedaleko Hunts Point)

The Floating Pool

The Floating Pool

Jeden z 15 w NYC, “pływający basen” przycumowany do Barreto Point Park na Bronxie. Długość basenu: 25 metrów, posiada 7 torów do pływania, szafki do przechowywania rzeczy. Może pomieścić 170 osób. Otwarty: Sobota – Niedziela: 11:00 a.m. – 7:00 p.m. (czynny do 3 września, 2012)

John Jay Park
77 Cherokee Pl, (przy 77th St ) Manhattan

John Jay Pool

Jeden z ładniejszych basenów w mieście. Usytuowany na brzegu East River na Manhattanie, z widokiem na Roosevelt Island, otoczony drzewami. Długość 44 metry. Jeden z basenów, w którym można nurkować. Otwarty: Lipiec – wrzesień, codziennie: 11am – 7pm.
Bilety: sugerowana roczna donacja: dorośli $25; młodzież $10

Lasker Pool
10826 East Dr (przy Central Park N),
wejście do parku od 110th i Lenox Ave

Lasker Pool

Położony w Central Parku, w zimie zamienia się w duże lodowisko. Otwarty: od 1 lipca do 7 września, codziennie od 11 am – 3pm, 4pm – 7 pm.

Astoria Pool
19th St at 23rd Dr,
Astoria, Queens

Astoria Pool

Największy basen w mieście (ponad 100 metrów długości). Basen był tak zaprojektowany, by mógł pomieścić ok. 3 tysięcy osób. Otwarty codziennie w godz. 11am – 3pm, 4pm – 7pm. Wstęp bezpłatny.

McCarren Park Pool
475 Lorimer St (pomiędzy Bayard St i Driggs Ave)
Greenpoint, Brooklyn

McCarren Park Pool

Niedawno odreastaurowany, obszerny basen przyciąga tłumy mieszkańców Greenpointu i Williamsburga. Zazwyczaj jest długa kolejka do wejścia. Otwarty codziennie w godz. 11am – 3pm, 4pm – 7pm. Wstęp bezpłatny.

Pop-up pool at Brooklyn Bridge Park
wejście do parku przez Pier 1 przy Old Fulton Street lub przez Pier 6 przy Atlantic Avenue.

Pop-up pool w Brooklyn Bridge Park


Nowy basen w mieście, otwarty na początku lipca tego roku, umiejscowiony w Brooklyn Bridge Park, przy Pier 2. Może pomieścić do 60 osób. Otwarty od 10 am do 6 pm. do 3 września. Basen wybudowany został czasowo, będzie działał jedynie przez 5 lat.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *