DPS

Polecamy: “Planeta Zapator” – kolejna książka dwunastoletniego Łukasza Porawskiego.

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Na rynku sprzedaży ukazała się kolejna bajka Łukasza Porawskiego z serii Łukaszkowe Opowiadania o tytule “Planeta Zapator”. Interesująca przygoda zilustrowana w pełnych kolorach ukazująca świat, w którym każde dziecko odnajdzie coś dla siebie. To temat, który jak sam autor mówi: jest pobudzeniem wyobraźni w świecie, gdzie zawsze coś niezwykłego może się zdarzyć, coś zupełnie innego.

“Planeta Zapator”
Bajka napisana przez dziecko. Opowiadanie z rodzaju fantastyki. Podróż w przestrzeni planet, gdzie na jednej z nich żyje zła Królowa, do walki z którą przybywają wojownicy. Ich celem jest uwolnienie planety i jej mieszkańców spod złych rządów Królowej.

Więcej o małym autorze na: www.porawski.manifo.com, www.porawska.page.tl
Książkę można zakupić online m.in. na stronie: http://thepolishbookstore.com/products/148199-planeta-zapator.aspx

Autor: Łukasz Porawski
Tytuł: Planeta Zapator
Wydawnictwo: Hedom
Wydanie: 2011

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *