“Polonijne szkoły w sieci!”

Nasz portal od ponad roku prowadzi akcję “Strona www dla każdej polonijnej szkoly”, w ramach której przygotowaliśmy dla polonijnych szkół specjalna ofertę, dotyczącą utworzenia strony internetowej ich placówki – dzięki naszym Sponsorom – po dużo niższych kosztach!

1. Opracowaliśmy gotowe propozycje, które ułatwiają dyrektorowi/administratorowi wprowadzanie informacji o szkole, aktualności, zdjęć etc.

2. Szkolimy osobę, która będzie odpowiedzialna ze strony szkoły za uaktualnianie informacji. Obsługa przygotowanych propozycji stron www jest bardzo prosta, nawet dla osób, które nie mają zbyt dużego doświadczenia w pracy z komputerem.

3. Rejestrujemy domenę i prowadzimy całoroczną administrację strony.

Jeżeli są Państwo zainteresowani założeniem strony www Państwa szkoły prosimy
o kontakt: tel. 347- 475-8966 lub dobrapolskaszkola@interia.pl (dopisek: strona www)