DPS
No Comments

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia od redakcji portalu DobraPolskaSzkola.com

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

41A0410042004220418041D041A04100MagicChristmasCard-1

 

Drodzy Czytelnicy,

Święta niosą dużo emocji. Jedni cieszą się, inni przeżywają smutek, wynikający z różnych przyczyn. Ale w najtrudniejszej sytuacji są ci, którzy nic nie czują.
Życzymy zatem tym, którzy przeżywają radość i sukcesy, by kontynuowali dobrą passę.
Tym, którzy czują się samotni i bez nadziei, by znaleźli w sobie siłę odrodzenia.
Tym, którzy unikają nawet tematu świąt, by otworzyli się przed drugim człowiekiem.
Krótko mówiąc, życzymy wszystkim tego, czego potrzebują duchowo. A za bogatym i szczęśliwym życiem wewnętrznym pójdzie dostatek materialny.

Kończący się Rok 2015 był rokiem dynamicznego rozwoju naszego portalu. Udało się nam odbyć bardzo dużo spotkań z polonijnymi uczniami, ich nauczycielami i rodzicami. Nasze akcje „W naszym domu mówimy po polsku”, „Cała Polonia czyta dzieciom” i Polonijny Dzień Dwujęzyczności zbliżyły nas z Wami, Drodzy Czytelnicy. Dziękujemy za Wasze wsparcie i inspirację do działania.

Mamy nadzieję, że nasze nowe, planowane inicjatywy, o których usłyszycie już niedługo, trafią w Wasze potrzeby. Niech Nowy Rok 2016 przyniesie pokój w Waszych sercach i na świecie! My, Polacy w USA i na całym świecie, wspierajmy się przez cały rok, nie tylko w momentach zagrożenia.

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia!

życzy
Redakcja portalu www.DobraPolskaSzkola.com

 

 

redakcja2

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *