DPS

“RODZIĆ W DOMU” – rozmowa z Magdą Domarecką. 1 grudnia 2010 r.

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Kiedyś kobiety rodziły w domu. Potem w szpitalu. Dziś mają wybór, gdzie przyjąć na świat oczekiwane przez tyle miesięcy dziecko. Coraz częściej słyszy się o domowych porodach, jednak ciągle wiele kobiet obawia się wyboru tej drogi. A co w przypadku gdy nastąpią w trakcie porodu jakieś powikłania, komplikacje? Czy nie lepiej, żeby wszystko było pod kontrolą lekarza? Okazuje się, że wielu tego typu obawom można w dzisiejszych czasach zaradzić i poród w domu może być pięknym i radosnym przeżyciem dla rodzącej i jej bliskich.

O swojej decyzji rodzenia w domu, szczegółach porodu i przyjściu na świat Kamilka, opowiada Magda Domarecka wraz z mężem Danielem, w programie Danusi Świątek “Polonijna Mama” w Polskim Radiu 910AM Nowy Jork, 1 grudnia 2010 r.

Posłuchaj audycji:

[gplayer href=”http://www.dobrapolskaszkola.com/upload/Polonijna Mama 12_01_10.mp3″][/gplayer]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *