DPS

Setki słoni dla dzieciaków!

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Setki słoni dla dzieciaków to konkurs prowadzony przez Fundację Słonie na balkonie. Organizatorzy zachęcają do pracy twórczej, której efektem ma być wyjątkowy prezent dla podopiecznych Fundacji.

Jak wziąć udział w konkursie? To bardzo proste. Należy wykonać słonia dowolną techniką.
Pamiętaj tylko, że zabawka powinna być bezpieczna dla dziecka. Konkursowe słonie należy przesyłać do 21 września na adres partnera konkursu: HealthThink public relations ul. Gdańska 80, 90-613 Łódź, z dopiskiem Fundacja Słonie na balkonie. Relacje z przebiegu konkursu i jego wyniki będzie można obserwować na Facebooku Fundacji. Organizatorzy nagrodzą jeden najlepszy projekt.

Fundacja Słonie na balkonie pomaga najmłodszym dzieciom z problemami psychicznymi, zaburzeniami psychosomatycznymi, dzieciom z depresją, stanami lękowymi i nerwicowymi. Działa na dziecięcym oddziale psychiatrycznym Szpitala im. dr J. Babińskiego w Łodzi.

“Chcemy, żeby każde dziecko otrzymało swojego słonia na szczęście. Stale w Szpitalu Psychiatrycznym w Łodzi przebywa 30 małych pacjentów, zaraz z pracą na Aleksandrowskiej ruszy oddział dziennego pobytu dla dzieci i poradnia zdrowia psychicznego. W skali roku to ponad 500 dzieci. Dlatego potrzebujemy setek słoni” – przyznają organizatorzy.

Fundacji można również pomóc, wpłacając pieniądze na konto:

Nordea Bank Polska 56 1440 1231 0000 0000 1413 0748Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *