DPS

“Smutek i instrument albo stypendium”

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

fundacja

This gift was made in Honor…

Tłumaczę o co chodzi. Nasz prezent pieniężny został przekazany dla uczczenia pamięci żony naszego kolegi, która właśnie zmarła tragicznie.
Żona kolegi uwielbiała piosenki Barry Manilowa, który założył fundację Manilow Music Project. Fundacja wspiera gimnazja i szkoły średnie fundując im instrumenty. Przyznaje też utalentowanej młodzieży stypendia na studia.

Zamiast kwiatów, mąż zmarłej, zasugerował wpłaty na konto fundacji.

Posłuchaliśmy jego sugestii. Zajrzałam na portal www.Manilowmusicproject.org

Dokonałam wpłaty, która zajęła mi 3 minuty. Wiem, że inni zrobili to samo. Pewnie zebrała się jakaś znacząca kwota, za którą można kupić na przykład skrzypce. Pewnego dnia zagra na nich jakaś dziewczynka. Jeszcze bardziej pokocha instrument i może w przyszłości zostanie słynną skrzypaczką. Nawet nie będzie wiedziała,
w jakich okolicznościach zostały zebrane pieniądze. A jedna z misji w życiu żony kolegi, jaką miała do spełnienia, zostanie osiągnięta. Życie każdego człowieka ma swój sens, nie dla wszystkich widoczny.

Może ktoś z czytelników szuka stypendium na studia muzyczne albo jego szkoła potrzebuje instrumentów?

Niech nawiąże kontakt z Manilow Music Project, żeby dowiedzieć się jakie warunki trzeba spełnić, by uzyskać pomoc.

A ci, którzy mogą, niech wspierają pożyteczne fundacje dla dzieci i młodzieży.

Danuta Świątek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *