DPS
No Comments

Spotkania DPS: Dwujęzyczny program nauczania w amerykańskich szkołach

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Spotkanie.dwujezycznoscPolonijny portal DobraPolskaSzkola.com zaprasza polskich rodziców na spotkanie pt.

Dwujęzyczny program nauczania w amerykańskich szkołach – pytania i odpowiedzi

W związku z dużym zainteresowaniem w ostatnich tygodniach tematem dwujęzycznego programu dla dzieci w amerykańskich publicznych szkołach podstawowych, pojawiło się wiele pytań od rodziców dotyczących szczegółowych zagadnień związanych z tym tematem.

Czy w szkole, do której chodzi moje dziecko, może powstać taki program? Od której klasy program może być realizowany? Co powinniśmy zrobić, jeżeli jesteśmy zainteresowani uczestnictwem naszego dziecka w takim programie?

Na te, oraz inne pytania odpowiadać będzie Monika Herrera, doktorantka MSED w dziedzinie trójjęzycznej szkolnej psychologii na CUNY, colonel zespołu badawczego nad osiągnięciami dzieci w dwujęzycznej eduakcji.

CZWARTEK, 18 czerwca, godz. 18.00
Biblioteka Publiczna na Ridgewood
The Queens Library at Ridgewood,
20-12 Madison Street Ridgewood, New York

Zapraszamy!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *