DPS

“Street Party w Warszawie” – fotoreportaż Agnieszki Ciak.

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

W ostatnią niedzielę sierpnia ulicami Warszawy przeszła kolorowa, wielokulturowa parada. Każdego roku z inicjatywy portalu “Kontynent Warszawa – Warszawa Wielu Kultur” odbywa się plenerowa impreza promująca wielokulturowość. Motto tegorocznego party: “Warszawa – wspólna sprawa”.

Co prawda lata świetlne dzielą nas od wielokulturowego Nowego Jorku, ale sytuacja stopniowo się zmienia. Parada wyruszyła
o 13:00 z Placu Bankowego do miasteczka zlokalizowanego pomiędzy ulicą Miodową a Pałacem Prezydenckim. Jest to wspaniała okazja przede wszystkim dla szkół tańca, które mogą zaprezentować swoją ofertę.Informacje i zdjęcia: Agnieszka Ciak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *