DPS
No Comments

VI Polonijne Mistrzostwa Strzeleckie o Puchar Konsula Generalnego RP w Nowym Jorku

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

W sobotę, 3 sierpnia, odbyły się w Pocono Manor w Pensylwanii Polonijne Mistrzostwa Strzeleckie o Puchar Konsula Generalnego RP w Nowym Jorku. Zawody odbyły się w dwóch klasach – mistrzowskiej i powszechnej – oraz dwóch olimpijskich kategoriach: trapie i skicie różniących się od siebie sposobem lotu rzutek, do których strzelali zawodnicy.

W imprezie wzięło udział około 50 myśliwych, reprezentujących nowojorski oraz kilka chicagowskich klubów łowieckich. Prócz profesjonalistów i doświadczonych strzelców swoje umiejętności zaprezentowali także przedstawiciele kilku sponsorów oraz patronów medialnych.

Wydarzenie było nie tylko okazją do sprawdzenia swoich strzelniczych umiejętności, ale także do spotkania się
i spędzenia czasu w świetnej atmosferze i przy smacznym poczęstunku.

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego z rozgrywek przygotowanego przez Andrzeja Cierkosza.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *