DPS
No Comments

“Wakacje z Panem Bogiem” – letnia propozycja dla polskiej rodziny

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Spotykają się co roku już od 7 lat by spędzić razem insensywny tydzień, wypełniony zarówno modlitwą, jak i rozrywką. Polskie rodziny ze wschodniego wybrzeża USA oraz księża z parafii Jana Pawła II w Perth Amboy, NJ, co roku wyjeżdżają na tygodniowy turnus o nazwie “Wakacje z Panem Bogiem”. Wyjazdy te powstały na wzór polskich Oaz Rodzin Ruchu Światło – Życie, na których rodzice i dzieci wspólnie spędzają wakacyjny czas, na turnusach kierowanych przez księży. Pomysłodawcą amerykańskich “Wakacji z Panem Bogiem” jest redemptorysta ojciec Waldemar Łątkowski, a w ogranizacji corocznych turnusów od początku ich istnienia, czynnie pomaga mu Katarzyna Pawka.

Realizacja: Marta Kustek, Andrzej Cierkosz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *