Wesprzyj działania Dobrej Polskiej Szkoły!

 

Support8783609

 

Portal polonijny DobraPolskaSzkola.com jest serwisem, którą tworzymy z własnych środków. Prowadzone przez nas akcje “W naszym domu mówimy po polsku!”, “Polonijny Dzień Dwujęzyczności”, “W naszym domu mówimy po polsku!”, “Polish Your Polish”, “Cała Polonia czyta Dzieciom”, “Przyłapani z polską książką”, “Polskie książki do bibliotek polonijnych szkół” czy “Pluszakowy Most”, są realizowane tylko dzięki wsparciu Sponsorów, firm, instytucji lub osób prywatnych, którym bliskie są tematy, które propagujemy.

Jeżeli uważasz za wartościowe działania jakie podejmujemy w celu propagowania języka polskiego w polskich rodzinach zamieszkałych poza granicami kraju, promowania czytelnictwa wśród najmłodszych, zbierania polskich książek i zakładania bibliotek przy polskich szkołach w USA – wesprzyj nas! Nawet najmniejsza kwota pomoże nam robić to, co robimy i w zamian otrzymasz nie tylko naszą wdzięczność, ale też lepszy portal i lepsze materiały dziennikarskie. Dzięki temu będziemy mogli również zapraszać na organizowane spotkania przedstawicieli świata kultury, edukacji czy rozrywki, zarówno z USA, jak i  Europy.

Dzięki Twojemu wsparciu możemy nadal realizować nasze zadania, nie zasypując naszego portalu ogromną ilością reklam oraz sponsorowanych artykułów.

Jak możesz nam pomóc?

 

Wpłacając donacje:

 

2. Zostając naszym wolontariuszem

Jeżeli chciałbyś uczestniczyć w organizacji naszych wydarzeń, akcjach i spotkaniach, poznawać nowych ciekawych  ludzi, możesz nam pomóc jako wolontariusz. Gwarantujemy przyjazną atmosferę i możliwość rozwoju w grupie świetnych ludzi. Potrzebujemy również pomocy grafików, programistów, filmowców, montażystów i redaktorów.

 

3. Współredagując z nami nasz portal

Zostając Przyjacielem Dobrej Polskiej Szkoły możesz współtworzyć z nami nasz portal  – przedstawiajac ciekawe zagadnienia i akcje, które są ważne i warto się nimi zająć.  Chcemy, by nasz portal był miejscem, gdzie i Twój głos może być usłyszany. Twoja wypowiedź, Twój komentarz, jest ważny w dyskusji i może wpłynąć na wiele spraw. Jak pokazują nasze dotychczasowe doświadczenia  wielu z naszych czytelników ma oryginalne i wartościowe pomysły, które możemy wspólnie realizować.

Napisz do nas: redakcja@dobrapolskaszkola.com 

 

Wszystkim dotychczasowym Darczyńcom, polonijnym firmom oraz osobom, które wspierają już nasze działania, serdecznie dziękujemy za pomoc i zaufanie.