DPS
No Comments

Wielcy Polacy z naklejkami – To mój kraj

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

9788378957645

Wielcy Polacy z naklejkami – To mój kraj

Wydawnictwo: Zielona Sowa

Data wydania: 2014
Oprawa: zeszytowa
Liczba stron: 24
Wiek czytelnika: 7-9 lat
Seria: To mój kraj

Cena: 8 $
Koszt przesyłki: 2$ (na terenie USA), 6$ (poza USA)

Ksiegarnia online

 

Zeszyty z naklejkami do serii Znam swój kraj. Seria pomaga dzieciom poznać swoją ojczyznę. Mnóstwo ciekawostek przedstawionych w atrakcyjnej formie, z wieloma zdjęciami i nowoczesną grafiką. W zeszytach znajdują się ćwiczenia utrwalające wiedzę zdobytą z książek. Uruchamiają wyobraźnię, pomagają w nauce, rozbudzają ciekawość ojczyzną.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *