DPS

“Wielki Turniej Wiedzy o Koperniku” – rozgrywki między polonijnymi szkołami w Polskim Radio 910AM Nowy Jork.

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Tego jeszcze nie bylo! W najbliższą sobotę, 21 maja o godz. 1 pm, na antenie radia Nowy Jork 910 AM, będziemy mogli posłuchać rozgrywek pomiędzy uczniami z polskiej szkoły im. Mikołaja Kopernika w East Stroustburg, PA a uczniami ze szkoły im. Mikołaja Kopernika w Mahwah, NJ. Turniej będzie dotyczył wiedzy o patronie obu tych szkół – Mikołaju Koperniku, jego życiu i naukowych osiągnięciach. Uczniowie z obu szkół przygotowywali się do tego wydarzenia od kilku ostatnich miesięcy i jesteśmy przekonani, że obydwie grupy wypadną znakomicie! Turnieju będzie można również słuchać w internecie www.polskieradio.com (Nowy Jork).

Organizatorami rozgrywek są Polskie Radio 910 AM Nowy Jork i Polsko-Amerykańskie Konsorcjum Gospodarcze z East Stroustburg. Patronami medialnymi – www.DobraPolskaSzkola.com, TV-Polmusic, Polski Partner i Super Express.

Trzymamy kciuki!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *