DPS
No Comments

Wypełnij ankietę i otrzymaj prezent!

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

img_4570rOd początku 2016 na łamach naszego portalu gości serwis „Wszystko o dwujęzyczności”prowadzony przez naukowców z Uniwersytetów Warszawskiego i Jagiellońskiego i finansowany przez Kancelarię Senatu RP w ramach konkursu “Współpraca z Polonią i Polakami za granicą w 2016 r.”. Celem projektu była popularyzacja wiedzy o języku i dwujęzyczności.

Chętnie zapoznamy się z Państwa opiniami na temat Serwisu. Zachęcamy do wypełnienia ankiety, które zajmie około trzech minut. Dla pierwszych 70 osób otrzyma nagrody książkowe*!

Z góry dziękujemy!

Zespół serwisu „Wszystko o dwujęzyczności”

WYPEŁNIJ ANKIETĘ

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *