DPS

Zlote medale polskich tancerzy w Toronto

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page
Laureaci turnieju

Laureaci turnieju

W dniach 25-26 kwietnia 2014 w hotelu Hilton Garden Inn w Toronto w Kanadzie odbył turniej tańca towarzyskiego Toronto Open Dance Championships. Turniej ma wieloletnią tradycję i prestiżowy charakter. Jury stanowili sędziowie najwyższej światowej klasy.

W imprezie wzięła udział para z Joseph’s Dance Studio Józefa Pałki: Anna Kaczmarski i Patryk Płoszaj. Zatańczyli w trzech kategoriach w tańcach standardowych: Youth, Under-21 i Adults. Nie mając sobie równych wygrali wszystkie kategorie zdobywając 3 złote medale.

Zwyciezcy turnieju

Zwycięzcy turnieju: Anna Kaczmarski i Patryk Płoszaj

“Fakty mówią same za siebie – 3 starty i 3 zwycięstwa.”- Powiedział Adam Kaczmarski, tato Anny. – “Pokonali wszystkich i już więcej nic nie mogli osiągnąć. Zobaczymy, jak będzie w Blackpool, to jest dla nich wielkie wyzwanie!”

Ania i Patryk w walcu angielskim

Ania i Patryk w walcu angielskim

Turniej był dla nich znakomitą rozgrzewką przed najważniejszym wydarzeniem dla tancerzy Światowym Festiwalem Tańca Blackpool 2014, w którym wezmą udział 23-25 maja. Festiwal odbywa się w Anglii od ponad 100 lat i ma rangę tanecznej olimpiady. Ania i Patryk będą konkurować z parami o wiele starszymi od siebie.

Informacja nadesłana

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *